Druk cyfrowy

Uzupełnieniem naszej oferty jest druk cyfrowy, czarno-biały i kolorowy na wysokonakładowych maszynach produkcyjnych KonicaMinolta: BizHub Press 1060 i BizHub PRO 951.

To najnowocześniejsza metoda wydruku, niewymagająca długiego procesu przygotowania i pozwalająca na pominięcie kosztów startowych druku offsetowego, szybką zmianę i dodruk materiałów, zapewniająca opłacalność przy niskich nakładach.

Jakość w całym procesie produkcyjnym podlega codziennej kontroli w stosunku do pożądanego standardu co pozwala na zachowanie doskonałej jakości, powtarzalności i dokładnego odwzorowania kolorystyki pracy.

 

Na jakich materiałach wykonujemy druk cyfrowy?

Papiery powlekane i niepowlekane, folia biała, transparentna, plombowa, papiery etykietowe, ozdobne, samokopiujące, samoprzylepne i koperty.

Dodatkowym atutem jest możliwość wydruku banerowego na nośniku o wielkości 330x1117mm.

 

Jakie rodzaje obróbki materiałów oferujemy przy druku cyfrowym?

Takie same jak przy druku offsetowym. Niektóre z nich, takie jak zszywanie czy falcowanie mogą odbywać się już na maszynie cyfrowej wyposażonej w finiszer. Pozostałe takie jak foliowanie, lakierowanie, sztancowanie, klejenie książek i wiele innych zapewnia posiadana przez nas intoligatornia.

 

Co zyskujesz?

  • nakład – możemy wydrukować dowolny (nawet 1 sztukę)
  • czas – skrócenie procesu produkcyjnego nawet do kilku godzin
  • personalizację – każdy z druków może mieć indywidualne elementy takie jak: nazwisko (np. zaproszenia, identyfikatory), numer (bilety, druki samokopiujące) lub inne elementy (np. logotyp, kolor)
  • format – możliwość wydruku banerowego na nośniku o wielkości 330x1117mm
  • bezpieczeństwo – opłacalny dla Klienta wydruk nakładu próbnego, sondującego rynek (np. przy druku książek)
UE Multipress
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.