Studio graficzne

Studio DTP dysponuje czterema stanowiskami graficznymi, wyposażonymi w stale aktualizowane profesjonalne oprogramowanie do redagowania tekstów i składu stron oraz obróbki materiałów graficznych. Dodatkowo posiadamy stanowiska oraz dedykowane oprogramowanie do impozycji, wydruków próbnych oraz automatycznej analizy plików pozwalające na znaczne przyśpieszeni procesów prepress. Dbamy o staranne sprawdzenie materiałów pod względem ich przydatności do dalszych etapów produkcji.

Od 2008 roku nasze studio wyposażone jest w naświetlarkę CTP (urządzenie do bezpośredniego naświetlania form drukowych). Jako jedni z pionierów w Polsce zdecydowaliśmy się na przyjazną środowisku technologię płyt bez procesowych Kodak. Obecnie posiadamy naświetlarkę Kodak Trendsetter Q400. Połączenie technologi bez procesowej oraz jednej z najszybszych naświetlarek dostępnych na rynku pozwala na uzyskanie bezkompromisowych efektów w zakresie jakości a także zapewnienie ciągłości produkcji.

UE Multipress
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.