O firmie

Przygodę z poligrafią rozpoczęliśmy jako studio graficzne. Pracowaliśmy zarówno z klientami indywidualnymi jaki i z drukarniami przygotowując prace do druku. Firmy które obsługiwaliśmy to między innymi Lubella, Zakłady Tytoniowe, Bastek – producent kawy, Samsmak.
W maju 1998 r. nasza firma poszerzyła działalność, uruchamiając własną drukarnię. Od tego czasu nasza oferta obejmuje również druk wydawnictw, opakowań oraz reklamę wizualną.
Dzięki kompleksowemu parkowi maszynowemu cała produkcja odbywa się w jednym miejscu.
Studio projektowe, wyposażone w CTP Kodak Trendsetter oraz system wydruków próbnych Kodak MATCHPRINT, oferuje klientom autorskie projekty graficzne, skład komputerowy i przygotowanie materiałów do druku.
Z naszych usług korzystają renomowane firmy z Lublina, regionu, a także z całego kraju.
Gwarantujemy fachowość świadczonych przez nas usług, wysokie standardy pracy, indywidualne podejście do klienta, dotrzymywanie terminów i rozsądne ceny.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

UE Multipress
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.