Druk cyfrowy

Jako profesjonalna drukarnia cyfrowa w Lublinie oferujemy wysokiej jakości druk produktów reklamowych. Z naszej oferty korzystają przedsiębiorstwa z całej Polski, zlecając wykonanie materiałów do promocji usług oraz towarów dla wielu grup docelowych. Charakteryzujemy się profesjonalizmem, indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, ciągle rozszerzamy zakres swojej działalności, by móc obsługiwać kompleksowo i proponować różne techniki drukarskie. Obok popularnego, szybkiego i wysoko nakładowego druku offsetowego, proponujemy w Lublinie druk cyfrowy. Drukarnie cyfrowe cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, ponieważ sam druk cyfrowy daje wiele możliwości w tworzeniu materiałów promocyjnych.

Zalety druku cyfrowego

Druk cyfrowy ma wiele zalet, które sprzyjają szybkiej produkcji gadżetów reklamowych. Dzięki nowoczesnej drukarni cyfrowej w Lublinie Multipress w zaledwie kilkanaście albo kilkadziesiąt godzin możesz otrzymać wysokiej jakości wizytówki, etykiety, naklejki, plakaty, zawieszki i inne produkty niezbędne do promocji.

Proponujemy druk cyfrowy firmom z Lublina i nie tylko, czarno-biały i kolorowy na wysokonakładowych maszynach produkcyjnych KonicaMinolta: BizHub Press 1060 i BizHub PRO 951. Druk cyfrowy to najnowocześniejsza metoda wydruku, niewymagająca długiego procesu przygotowania i pozwalająca na pominięcie kosztów startowych druku offsetowego, szybką zmianę i dodruk materiałów, zapewniająca opłacalność przy niskich nakładach. Jakość w całym procesie produkcyjnym podlega codziennej kontroli w stosunku do pożądanego standardu, co pozwala na zachowanie doskonałej jakości, powtarzalności i dokładnego odwzorowania kolorystyki pracy.

Na jakich materiałach wykonujemy druk cyfrowy?

W drukarni cyfrowej w Lublinie Multipress wykorzystujemy do druku papiery powlekane i niepowlekane, folię białą, transparentną, plombową, papiery etykietowe, ozdobne, samokopiujące, samoprzylepne i koperty. Dodatkowym atutem jest możliwość wydruku banerowego na nośniku o wielkości 330x1117mm.

Jakie rodzaje obróbki materiałów oferujemy przy druku cyfrowym?

Druk cyfrowy pozwala na wykorzystywanie takich samych sposobów na obróbkę materiałów jak przy druku offsetowym. Niektóre z nich, takie jak zszywanie czy falcowanie mogą odbywać się już na maszynie cyfrowej wyposażonej w finiszer. Pozostałe, takie jak foliowanie, lakierowanie, sztancowanie, klejenie książek i wiele innych zapewnia posiadana przez nas introligatornia.

Co zyskujesz przy korzystaniu z drukarni cyfrowej w Lublinie?

Wybierając drukarnię cyfrową w Lublinie możesz liczyć na profesjonalną obsługę przez doświadczonych doradców i pomoc studia graficznego, w którym przygotowywane są materiały do druku. Poza tym druk cyfrowy ma wiele zalet:

  • nakład – możemy wydrukować dowolny (nawet 1 sztukę)
  • czas – skrócenie procesu produkcyjnego nawet do kilku godzin
  • personalizację – każdy z druków może mieć indywidualne elementy takie jak: nazwisko (np. zaproszenia, identyfikatory), numer (bilety, druki samokopiujące) lub inne elementy (np. logotyp, kolor)
  • format – możliwość wydruku banerowego na nośniku o wielkości 330x1117mm
  • bezpieczeństwo – opłacalny dla Klienta wydruk nakładu próbnego, sondującego rynek (np. przy druku książek)

Jeśli sprawdzałeś już inne drukarnie cyfrowe w Lublinie i wciąż nie odczuwasz zadowolenia, Multipress gwarantuje i wysoką jakość obsługi klienta i najlepsze z możliwych wydruki cyfrowe w konkurencyjnych cenach.

UE Multipress
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.