Druk offsetowy

Od początku istnienia firmy staraliśmy się, by oferta druku podlegała ciągłym modyfikacjom i przede wszystkim prowadziła do unowocześniania firmy oraz pozwalała na ciągłe prześciganie konkurencji. Po wielu latach praktyki wciąż podążamy za potrzebami naszych klientów oraz trendami technologicznymi. Wszystkie nasze maszyny drukarskie wyposażone są w najnowsze rozwiązania takie jak wstępne ustawienie stref farbowych i kałamarzy. Nasz park maszynowy spełnia najwyższe normy. Potwierdza to certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie druku offsetowego.

Druk offsetowy w Lublinie — zalety

Decydując się na druk offsetowy w Lublinie możesz skorzystać z naszej wiedzy i maszyn drukarskich, które spełniają najbardziej wyśrubowane oczekiwania klientów. Druk offsetowy należy do technik najczęściej stosowanych w przemyśle drukarskim. Opiera się na technice przeniesienia farby z matrycy na papier lub inne podłoże z wykorzystaniem cylindra pokrytego gumą. Druk offsetowy może nanosić na papier w arkuszach lub papier w rolkach. Co ważne, do druku offsetowego można wykorzystywać różne rodzaje papieru. To metoda bardzo uniwersalna i niezwykle korzystna cenowo podczas druku dużych nakładów, stąd też Multipress, drukarnia offsetowa w Lublinie zachęca klientów, by korzystali z offsetu podczas drukowania np. książek, kalendarzy, ulotek i innych wysokonakładowych zleceń, w których ważna jest powtarzalność. Jakość druku offsetowego jest niezwykle wysoka i każdy wydruk ma idealne odwzorowanie kolorów i detali, a dodatkowo papier może być poddany zabiegowi uszlachetniania. Druk offsetowy wykorzystywany w naszej lubelskiej drukarni pozwala na wydruk wielu kolorów i zastosowanie różnych rodzajów materiałów, które mają być zadrukowane. Wadą druku offsetowego jest to, że przygotowanie formy drukarskiej zajmuje więcej czasu niż np. w przypadku druku cyfrowym. Jest to metoda zarezerwowana dla druków wysokonakładowych i niepersonalizowanych.

Druk offsetowy w lubelskiej drukarni

W zakresie druku offsetowego obsługujemy nie tylko firmy z Lublina, ale także klientów z całej Polski. Jeśli szukasz drukarni offsetowej, w której wykonasz duży nakład materiałów promocyjnych, drukarnia offsetowa jest najlepszym, najbardziej opłacalnym wyborem. W Multipress posiadamy także możliwość przygotowania projektów. Nasze studio graficzne obsługują doświadczeni graficy, którzy od lat wykonują grafiki zgodne z potrzebami maszyn drukarskich i umożliwiające szybki wydruk folderów, ulotek, broszur, katalogów, książek, wizytówek, mniej lub bardziej skomplikowanych materiałów promocyjnych. Dzięki perfekcyjnym wydrukom offsetowym zwrócisz uwagę potencjalnych klientów na swoją ofertę lub usługi, a także zbudujesz spójny obraz swojego przedsiębiorstwa w oczach klientów, kontrahentów i odbiorców. Z dumą będziesz mógł wręczać materiały reklamowe podczas konferencji, eventów, spotkań z klientami. Druk offsetem daje olbrzymie możliwości!

KBA Rapida 75

Ilość kolorów: 4
Maksymalny format: 750×530 mm
Zastosowanie: Druk na papierach i kartonach od gramatury 50g/m2 do 350g/m2

RYOBI GX 520

Ilość kolorów: 4 lub 2+2 
Maksymalny format: 520×360 mm
Zastosowanie: Druk na papierach i kartonach od gramatury 50g/m2 do 350g/m2

HAMADA B452 A

Ilość kolorów: 4
Maksymalny format: 500×350 mm
Zastosowanie: Druk na papierach i kartonach od gramatury 50g/m2 do 300g/m2

UE Multipress
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.