Studio graficzne

Praca drukarni jest specyficzna i wiąże się z wieloma etapami przygotowania produktów do druku. Niezależnie od tego, czy mają powstać ulotki, książki, naklejki czy zawieszki, muszą zostać przygotowane wcześniej przez profesjonalnych grafików. Studio graficzne w Lublinie Multipress to zespół doświadczonych projektantów, którzy tworzą wzór produktów później drukowanych na maszynach offsetowych czy drukarkach cyfrowych.

Studio graficzne w Lublinie — nowoczesność i zaangażowanie

Studio DTP dysponuje czterema stanowiskami graficznymi, wyposażonymi w stale aktualizowane profesjonalne oprogramowanie do redagowania tekstów i składu stron oraz obróbki materiałów graficznych. Dodatkowo posiadamy stanowiska oraz dedykowane oprogramowanie do impozycji, wydruków próbnych oraz automatycznej analizy plików pozwalające na znaczne przyśpieszeni procesów prepress. Dbamy o staranne sprawdzenie materiałów pod względem ich przydatności do dalszych etapów produkcji. Znając specyfikę pracy drukarzy i maszyn do druku, przygotowujemy materiały bez błędów, które często popełniają graficy niezwiązani z pracą żadnej drukarni. Projektowanie pod kątem druku offsetowego czy cyfrowego to specyficzna praca, która wymaga wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i przyjęcia odpowiednich narzędzi.

Od 2008 roku nasze studio wyposażone jest w naświetlarkę CTP (urządzenie do bezpośredniego naświetlania form drukowych). Jako jedni z pionierów w Polsce zdecydowaliśmy się na przyjazną środowisku technologię płyt bezprocesowych Kodak. Obecnie posiadamy naświetlarkę Kodak Trendsetter Q400. Połączenie technologi bezprocesowej oraz jednej z najszybszych naświetlarek dostępnych na rynku pozwala na uzyskanie bezkompromisowych efektów w zakresie jakości, a także zapewnienie ciągłości produkcji.

Kiedy warto skorzystać ze studia graficznego?

Nasze lubelskie studio graficzne jest w stanie szybko i bazując na wizji klienta lub samodzielnie kreując przygotować wszelkie pliki potrzebne drukarni. Na ich podstawie możliwe jest odpowiednie ustawienie maszyn drukarskich, które szybko i sprawnie wydrukują produkty zamówione przez klientów. Studio graficzne, które jest częścią lubelskiej drukarni Multipress, wykonuje wysokiej jakości projekty graficzne materiałów reklamowych i firmowych, od wizytówek, przez ulotki, po banery. Raczkujące na rynku firmy mogą też skorzystać z pomocy przy projektowaniu loga, które będzie uzupełniało wizerunek firmy i świetnie będzie wyglądać nie tylko na szyldzie, ale także na wizytówkach, plakatach, naklejkach produktowych. Przy zamówieniu na różne materiały promocyjne istnieje możliwość przygotowania całościowej identyfikacji wizualnej, dzięki czemu klient studia graficznego będzie mógł pochwalić się spójnym i niepowtarzalnym wizerunkiem graficznym swojego przedsiębiorstwa. To ogromnie ważne w momencie, kiedy wchodzi się na rynek i chce się zdobywać kolejnych klientów oraz być skutecznie zapamiętywanym i rozpoznawanym.

Studio graficzne — Lublin i nie tylko

Chociaż nasze studio graficzne działa w Lublinie, możemy zaproponować wykonanie projektów przedsiębiorstwom z całego kraju, także tym, które decydują się na druk materiałów promocyjnych we własnym zakresie. Jesteśmy otwarci na każdą współpracę i indywidualnie podchodzimy do potrzeb klientów, tworząc oryginalne projekty, które skutecznie można wydrukować dowolną techniką.

UE Multipress
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.